PREDSTAVITEV KNJIGE NA PRIMORSKEM LETA 1941 V POSTOJNI V TOREK, 14. MARCA 2017

Območna enota društva TIGR Primorske v sodelovanju z OO ZB za vrednote NOB organizira v torek, 14. 3. 2017, ob 18.00 uri v prostorih Inštituta za raziskovanje Krasa , Titov trg 2 v Postojni, predstavitev knjige Na Primorskem leta 1941.

Izbor člankov tistega časa je uredil dr. Branko Marušič, ki bo knjigo tudi predstavil. Kaj se je dogajalo na Primorskem v takratnem času, po okupaciji ostalega dela Slovenije in po 20 letnem načrtnem raznarodovanju fašističnih oblasti na Primorskem, nam bo avtor, član društva TIGR Primorske, pojasnil in predstavil z zapisi iz takratnega časa.

Vabljeni!