V SOBOTO, 10. JUNIJA 2017 OB 21.00 URI VABLJENI NA GLASBENO - PLESNI SPEKTAKEL NA CERJU

Občina Miren - Kostanjevica v sklopu kampanje EU PROJEKT - MOJ PROJEKT vabi na glasbeno - plesni spektakel ob Pomniku braniteljem slovenske zemlje na Cerju.

Dogodek z naslov "O zgodovina, slepi nemir človeštva" nas bo popeljal skozi čase borbe in aktivnosti s katerimi so naši predniki in sodržavljani s svojimi dejanji obranili slovensko zemljo, naš jezik in našo kulturo. S spoštljivim spominom in bogatim kulturnim programom bomo v razmisleku pogledali v prihodnost in se zavedali vrednot, ki so bile osnova temu, da imamo danes samostojno državo Slovenijo.

VABLJENI!