SPOŠTLJIV SPOMIN NA BORCE PROTI FAŠIZMU

V petek, 23. 6. 2017 je bila v Štanjelu slavnostna seja občinskega sveta. Na njej so posthumno podelili naziv častnega občana občine Komen Maksu Fabianiju. Stališče društva TIGR Primorske do te podelitve je objavljeno v rubriki "Novice". V času, ko je potekala seja občinskega sveta, smo se predstavniki veteranskih in domoljubnih organizacij zbrali pred spomenikom padlim partizanom in s tem dejanjem izrazili spoštljiv spomin na vse padle antifašiste.

Slava njihovemu spominu!

SPOŠTLJIV SPOMIN NA BORCE PROTI FAŠIZMU  SPOŠTLJIV SPOMIN NA BORCE PROTI FAŠIZMU