ČLANI DRUŠTVA TIGR PRIMORSKE NA TRIGLAVU

V jutranjih urah, 2. avgusta 2017 so se člani društva TIGR Primorske, Bernarda Dodič (vodja OE Ilirska Bistrica), Dejan Dodič, Mojca in Andrej Škapin in Edvard Oražem, povzpeli na Triglav in tam razvili prapor društva. Vse čestitke ob tem podvigu.

In še to Vam povem ... V gore ne hodijo dvoličneži in bleferji. Za kaj takega moraš imeti voljo in ljubezen do vsega kar je slovensko. Kovačiča ne bo gor!

Vse čestitke!

ČLANI DRUŠTVA TIGR PRIMORSKE NA TRIGLAVU