VABILO NA PREDSTAVITEV KNJIGE POJMOVANJE ORGANIZACIJE TIGR PRED IN PO OSAMOSVOJITVI SLOVENIJE

TIGR Primorske - Območna enota Slovenska Istra

Knjigarna  LIBRIS

vabita na predstavitev knjige

POJMOVANJE ORGANIZACIJE TIGR PRED IN PO OSAMOSVOJITVI  SLOVENIJE

Predstavitev bo v torek, 6. februarja 2018, ob 18.uri v prostorih antikvariata knjigarne LIBRIS (Prešernov trg 8) v Kopru.

Nova knjiga mladega Primorca Tomaža Vuka iz Renč pri Novi Gorici je rezultat raziskav za diplomsko nalogo, ki jo je zagovarjal na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani in je lep prispevek k ohranjanju spomina na primorski boj proti fašizmu.

VABLJENI!