VABILO NA POGOVOR O KNJIGI LEBIČ ZGODBE POZABLJENEGA EKSODUSA

Založba Mladika in Založništvo tržaškega tiska ter Tržaško knjižno središče TS360

v sodelovanju z Zvezo vojnih invalidov iz Trsta

vabijo na kavo s knjigo

LEBIČ Zgodbe pozabljenega eksodusa.

V sredo, 24. januarja ob 10. uri v Tržašekm knjižnem središču (Oberdankov trg 7).

Z avtorjem, novinarjem Milošem Ivančičem se bo o dokumentarno-memoarski knjigi, ki prinaša izbor življenjskih zgodb pričevalcev in pričevalk, ki razkrivajo usodo primorskih beguncev in pregnancev, pogovarjal zgodovina Milan Pahor.

VABLJENI!

VABILO NA POGOVOR O KNJIGI LEBIČ ZGODBE POZABLJENEGA EKSODUSA