VABILO NA JUBILEJNI KONCERT AKADEMSKEGA ZBORA VINKO VODOPIVEC

Akademski zbor Viko Vodopivec širi slovensko pesem že od leta 1953. Letos praznujejo 65. obletnico ustanovitve. Osrednji dogodek bo jubilejni koncert ob 65. obletnici, ki bo v soboto, 9. junija ob 20. ur na vaškem trgu v Dolenji vasi pri Senožečah.

Častni pokrovitelj je Predsednik Republike Slovenije gospod Borut Pahor.

V primeru slabega vremena bo konceet v dvorani Rudolfa Cvetka Senožeče. Koncert povezuje Ježkov nagrajenec Drago Mislej - Mef.

Vabljeni!