VABILO NA OTVORITEV "CERJANKE" IN FOTOGRAFSKE RAZSTAVE

V okviru prireditev, ki se bodo odvile na Cerju ob letošnjem Mednarodnem dnevu miru, še posebej prisrčno vabljeni na
SLOVESNO OTVORITEV "CERJANKE", trgovinice s spominki,
ki nosijo sporočilo prednikov in vonj narave ter odražajo kreativnost domačih pridelovalcev, obrtnikov in umetnikov.

Dobrodošli v četrtek, 20. 9. 2018 ob 18. uri pred Pomnikom miru in razglednim stolpom Cerje.

Kratkemu kulutrnemu programu pred "odprtjem vrat Cerjanke" bo sledila otvoritev fotografske razstave, pogostitev in druženje ob melodijah svetovnih uspešnic.

Vabljeni!