SPOMIN NA PREGANJANE DOMOLJUBE, ČLANE ORGANIZACIJE "TIGR" V DIVAČI

V petek, 26. 10. 2018 smo se člani društva TIGR, predstavniki občine Divača in ostalih domoljubnih in veteranskih organizacij, poklonili spominu na vse, ki so v procesu boja slovenskega naroda dali največ kar so lahko, svoja življenja.

Po čutnih zahvalnih govorih županje Divače Alenke Štrucl Dolgan in predsednika območnega združenja ZB za vrednote NOB Bojana Pahorja, so kulturni program pripravili učenci Osnovne šole Divača.

Hvala jim in slava spominu na vse padle!

SPOMIN NA PREGANJANE DOMOLJUBE, ČLANE ORGANIZACIJE "TIGR" V DIVAČI