SLAVNOSTNA PRIREDITEV OB 70. OBLETNICI USTANOVITVE ZVEZE KOROŠKIH PARTIZANOV IN PRIJATELJEV PROTIFAŠISTIČNEGA ODPORA

Po delovnem srečanju in podpisu Celovške deklaracije smo se kot društvo TIGR Primorske udeležili slavnostne prireditve ob 70. obletnici ustanovitve Zveze koroških partizanov in prijateljev antifašističnega odpora.

Po slavnostnem govoru predsednika g. Milana Wutteja in pozdravnih govorih gostov, je sledila kulturna prireditev z nastopom Tržaškega pevskega zbora Pinko Tomažič, Primoža Sitra, Marjetke Popovski in Darka Nikolovskega. Razšli smo se v tovariškem vzdušju s sporočilom, da se srečamo prihodnje leto.