POSNETEK SLOVESNOSTI OB 75. OBLETNICI POHODA BORCEV XXX. DIVIZIJE NOV V SLOVENSKO BENEČIJO

Na spodnji povezavi si lahko ogledate video zapis Spominske slovesnosti ob 75. obletnici pohoda borcev XXX. divizije NOV v Slovensko Benečijov, ki je bila v Kanalu, 3. februarja 2019.

Slovesnost je bila vrhunsko izpeljana. V posnetku so v celoti zajeti tudi govori govornikov. Glede na pomembnost dogodka vam predlagamo, da si vzamete čas in si video ogledate v celoti.

POSNETEK: https://youtu.be/_by2KW4_oQo

Avtor posnetka: Vid Šibelja, član Društva Sever & ZSČ