Obvestilo članicam in članom društva Tigr Primorske

Obveščamo Vas, da smo pri  Uradu RS za intelektualno lastnino prejeli odločbo o registraciji znaka »TIGR«. Blagovna znamka je registrirana in kot taka obvezna pri uporabi.

Na Upravnem odboru bomo pripravili Navodilo oziroma Pravila o uporabi znaka TIGR  tudi v drugih oblikah uporabe kot so; značke, dopisi, bedji (BEDŽI) in v ostalih primerih, ki jih kot društvo uporabljamo v komunikaciji.

O tem bomo obvestili vse, ki znak društva uporabljajo. Do takrat je uporaba znaka vezana na soglasje upravnega odbora društva.Obvestilo članicam in članom društva Tigr Primorske

Obvestilo članicam in članom društva Tigr Primorske