Spominska slovesnost pri spomeniku Dan prej - Divača 2019

Na spodnji povezavi si lahko pogledate video zapis slavnostne prireditve v Divači dne, 26. 6. 2019, posvečene 28. obletnici Dneva državnosti RS, 28. obletnici začetka osamosvojitvene vojne »91«, 20. obletnici odkritja spomenika »Dan prej« v Divači in Dnevu slovenske policije.

Nagovora go. Alenke Štruci Dovgan - županije občina Divača, g. Fabia Steffe - predsednika PVD Sever za Primorsko in Notranjsko in slavnostnega govornika g. Boštjana Poklukar - ministra za NZ so zajeti v celoti TUKAJ.