Spominska svečanost ob 78. letnici usmrtitve obsojencev na 2. tržaškem procesu

VZPI - ANPI, ANED in ANPPIA vabijo na SPOMINSKO SVEČANOST OB 78. LETNICI USMRTITVE OBSOJENCEV NA 2.TRŽAŠKEM PROCESU, ki bo v nedeljo, 15. decembra, ob 15. uri na openskem strelišču.

Slavnostni govornik bo član vsedržavnega vodstva VZPI - ANPI, Patrik Zuljan. Prireditev bo popestril tržaški pevski zbor Pinko Tomažič.

Po svečanosti vse udeležence vabimo v Prosvetni dom na Opčinah, kjer bo ob 16.30 koncert z naslovom PISMA tržaškega pevskega zbora Pinka Tomažiča pod vodstvom Pie Cah.

Vljudno vabljeni!