V spomin tigrovcem v Slovenski Istri

Ob dnevu spomina na mrtve je Jadranka Šturm Kocjan, vodja OE Slovenska Istra, obiskala spominska obeležja pripadnikov TIGRa in položila nageljček z rožmarinom. V Kopru je obiskala grob tigrovcev Cirila Pelicona in Karla Kocjančiča ter spominsko obeležje na kraju, kjer je bila mučilnica v Semedeli, kjer so mučili tudi bazoviške junake.

Cvetje je položila še na spominskih ploščah Andreju Žerjulu v Gabrovici, Josipu Agnelettu v Trseku in skupini TIGR v Loparju.