POHOD SPOMINA V PADRIČAH

V lepem in prijetno toplem vremenu smo se odpravili na "POHOD SPOMINA" izpred parkirnega prostora pred gozdom SALCER po poti po kraškem robu do pečine na Hudem letu.Zanimiva pripoved domačinke , ki jo je podal Karlo GRGIČ o tem kako so domačini varovali zborovanja tigrovcev , ki so se dogajala v pečini.To ponovno potrjuje, da je bil TIGR vseljudsko antifašistično gibanje z najširšo podporo ljudi.Po pozdravnem govoru predsednika društva dr.Savina JOGANA nam je zapel mešani pevski zbor iz Padrič.Preživeli smo lep del dneva in se poslovili z željo , da se vidimo naslednje leto.

POHOD SPOMINA V PADRIČAH