SEJA UPRAVNEGA ODBORA DRUŠTVA

Partizanska cesta  18, 6210 Sežana, tel. 05 99 51 557

Datum:  26.11.2015

V A B I L O

V skladu z določili 22. člena statuta Društva »TIGR«  sklicujem razširjeno sejo  Upravnega odbora društva, ki bo

v ponedeljek,  7. decembra  2015 ob 15.00  uri

v dvorani Inštituta za  raziskovanje Krasa v Postojni,  Titov trg 2.

DNEVNI RED:

Sedanji položaj in usmeritev  aktivnosti društva (tudi opredelitev do stališč  v sedanjih kritikah   v javni razpravi) in dogovor o prihodnjih aktivnostih.

Del gradiva vam pošljemo naknadno.

Prosimo vabljene, da se seje  zanesljivo udeležite.

Lep pozdrav !

Predsednik društva