Članstvo

Prijavnica za članstvo v Društvu TIGR

Želite postati član/članica Društva za negovanje rodoljubnih tradicij "TIGR" Primorske?

Če to želite, si lahko prenesete na svoj računalnik prijavnico v PDF različici, jo natisnete s svojim tiskalnikom, jo vstavite v pisemsko ovojnico in s klasično pošto pošljete na naslov, ki je naveden na dnu prijavnice, a tudi na dnu te strani.

Prijavnica

Prenesite prijavnico in jo izpolnite

Prijavnica

Lahko pa to storite sedaj in kar tukaj spodaj vpišete svoje podatke v polja e-prijavnice. Ko ste vpisali vse zahtevane podatke kliknite na gumb "pošlji" in prijavnica bo že naslednji trenutek poslana tajništvu Društva TIGR.

Izjavljam, da želim postati član(ica) tega društva, da sprejemam pravila in program o delovanju društva.

Društvo TIGR Primorske je rodoljubno društvo. Kot pove daljša različica imena, smo člani zavezani negovanju rodoljubnih tradicij, ki slonijo na izročilu TIGRa. S svojim delovanjem želimo utrditi zavest ljudi o prisotnosti TIGRa na Primorskem, utrditi njegov ugled in v spomin na plemenita dejanja TiGRovcev ohranjati njegovo sporočilo.