Vse od Društvu

Vabljeni na predvajanje novega slovenskega filma Preboj, ki bo v Kosovelovem domu v nedeljo, 20. oktobra 2019, ob 20.00 uri in v petek, 25. oktobra 2019, ob 20.00 uri.

Društvo TIGR Primorske, Območni enoti Postojna in Pivka, vas v četrtek, 10. oktobra, ob 18. uri, vljudno vabita v dvorano SAZU, Titov trg 2, Postojna, na predstavitev knjige OD DEPALE VASI DO PATRIE
avtorja Mitja Klavore.

Slovenska narava kliče na pomoč po uničenju v Parku miru na Cerju, ki ga je zajel požar – V akciji DREVO ZA CERJE smo začeli zbirati darovane sadike dreves in sredstva za obnovo.

stran 1 od 35