Društvo za negovanje rodoljubnih tradicij
organizacije TIGR PrimorskePrimorci kot prvi protifašisti v Evropi  -  Evropski parlament v Bruslju, 23. januarja 2024 

Prispevki tukaj.

Otvoritev razstave BORILI SO SE ZA DOMOVINO: naša mejnika 1918 in 1991

Ministrstvo za obrambo Republike Slovenije in Občina Miren – Kostanjevica vljudno vabita na otvoritev razstave BORILI SO SE ZA DOMOVINO: naša mejnika 1918 in 1991 v četrtek, 24. novembra 2022, ob 18. uri v Pomnik braniteljem slovenske zemlje na Cerju. Slavnostni govornik bo državni sekretar MORS Rudi Medved. Glasbena spremljava: Pihalni Orkester Slovenske vojske. Prijazno prosimo, da udeležbo potrdite do 22. 11. 2022 na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

S spoštovanjem,

Mauricij Humar, l. r.,  župan Občine Miren – Kostanjevica                                                                    Marjan Šarec, l. r.,  minister za obrambo Republike Slovenije

Otvoritev razstave BORILI SO SE ZA DOMOVINO: naša mejnika 1918 in 1991

Kontakt

Društvo TIGR Primorske, Goriška c. 17, 5270  Ajdovščina, Slovenija

e-mail: drustvo.tigr@siol.net