DEJAN KOZINA SE JE NEPRIČAKOVANO POSLOVIL

Z njegovo osebno angažiranostjo in pomočjo smo izdali zbirko dokumentov iz državnega arhiva Republike Italije v Rimu o prvem in drugem tržaškem procesu in procesu proti Vladimirju Gortanu.

Njegovo delo in predlogi so nam bili vedno vzgled kako je potrebno delati kot društvo.

Počivaj v miru dragi prijatelj, ohranili te bomo v lepem spominu.

Od njega se bomo poslovili v soboto, 13.7.2019 od 11.30 ure do 13.00 ure, na tržaškem pokopališču.

Miha Pogačar

Društvo je bilo ustanovljeno 21. maja 1994 v Postojni. Društvo TIGR Primorske je rodoljubno društvo. Kot pove daljša različica imena, smo člani zavezani negovanju rodoljubnih tradicij, ki slonijo na izročilu TIGR-a. Prizadevamo si za čim večjo ozaveščenost javnosti o pomenu in vlogi antifašizma na Primorskem med obema vojnama in delovanju TIGR-a: o njegovi dejanski vlogi na Primorskem in njegovem prispevku za priključitev Primorske matični domovini.