Prenos prireditve na Mali Gori

Tradicionalno slovesnost na Mali Gori smo ga letos obeležili v omejeni obliki, saj se je polaganje vencev udeležila le ožja delegacija. Pripravil se je video slovesnosti, ki bo na voljo od 10h, preko te spletne povezave: https://youtu.be/WbtMFN2is34.

Vljudno vabljeni k ogledu.

Prenos prireditve na Mali Gori

Društvo je bilo ustanovljeno 21. maja 1994 v Postojni. Društvo TIGR Primorske je rodoljubno društvo. Kot pove daljša različica imena, smo člani zavezani negovanju rodoljubnih tradicij, ki slonijo na izročilu TIGR-a. Prizadevamo si za čim večjo ozaveščenost javnosti o pomenu in vlogi antifašizma na Primorskem med obema vojnama in delovanju TIGR-a: o njegovi dejanski vlogi na Primorskem in njegovem prispevku za priključitev Primorske matični domovini.