Na Cerju predstavitev knjige Vse moje ljubezni – spomini Tonija Karjole

Na Cerju je 6. 2. 2014 potekala predstavitev knjige Vse moje ljubezni – spomini Tonija Karjole.

Predstavitev knjige Andreja Jelačina je obiskala precejšnja množica ljudi, tudi župan Občine Miren – Kostanjevica Zlatko Martin Marušič.

Občinstvo je predstavitev knjige spremljalo z velikim zanimanjem, saj je v njej tudi obširno poglavje o Danilu Zelenu in TIGRu.

Društvo je bilo ustanovljeno 21. maja 1994 v Postojni. Društvo TIGR Primorske je rodoljubno društvo. Kot pove daljša različica imena, smo člani zavezani negovanju rodoljubnih tradicij, ki slonijo na izročilu TIGR-a. Prizadevamo si za čim večjo ozaveščenost javnosti o pomenu in vlogi antifašizma na Primorskem med obema vojnama in delovanju TIGR-a: o njegovi dejanski vlogi na Primorskem in njegovem prispevku za priključitev Primorske matični domovini.