Proslava ob 77. ustanovitvi partizanskega mornariškega odreda Koper

Delegacija Društva TIGR, Jadranka Šturm Kocjan, Dušan Jež in Miro Pance se je v nedeljo, 17. oktobra  2021 v Loparju udeležila proslave ob 77. ustanovitvi partizanskega mornariškega odreda Koper.

Fotografije s proslave.

Društvo je bilo ustanovljeno 21. maja 1994 v Postojni. Društvo TIGR Primorske je rodoljubno društvo. Kot pove daljša različica imena, smo člani zavezani negovanju rodoljubnih tradicij, ki slonijo na izročilu TIGR-a. Prizadevamo si za čim večjo ozaveščenost javnosti o pomenu in vlogi antifašizma na Primorskem med obema vojnama in delovanju TIGR-a: o njegovi dejanski vlogi na Primorskem in njegovem prispevku za priključitev Primorske matični domovini.