Polaganje cvetja OE Goriška

Predstavniki OE Goriška Društva TIGR Primorske so ob dnevu spomina na mrtve položili cvetje pri spomenikih Jelinčiču in Rutarju v Novi Gorici, v Cerovem in v Braniku.

Polaganje cvetja OE Goriška         Polaganje cvetja OE Goriška        Polaganje cvetja OE Goriška

Društvo je bilo ustanovljeno 21. maja 1994 v Postojni. Društvo TIGR Primorske je rodoljubno društvo. Kot pove daljša različica imena, smo člani zavezani negovanju rodoljubnih tradicij, ki slonijo na izročilu TIGR-a. Prizadevamo si za čim večjo ozaveščenost javnosti o pomenu in vlogi antifašizma na Primorskem med obema vojnama in delovanju TIGR-a: o njegovi dejanski vlogi na Primorskem in njegovem prispevku za priključitev Primorske matični domovini.