Recital v počastitev 102. obletnice požiga Narodnega doma v Trstu

Društvo TIGR Primorske - Območna enota Slovenska Istra

Vas vljudno vabi na recital v počastitev 102. obletnice požiga Narodnega doma v Trstu.

Prireditev bo v torek, 12. julija 2022, ob 19. uri v Izoli, Largo pri špini, Ljubljanska ulica 38.

Sodelovali bodo Andrej Jelačin, Rok Matek, Rok Ličen, Ana Zupan, Renata Vidič, Žanin Čopi, Petra Vidrih in Drago Mislej - Mef.

Scenarij in režija: Renata Vidič

L'associazione TIGR del Litorale - Unita' regionale Istria slovena

vi invita gentilmente al recital in onore del 102. anniversario dell'incendio del Narodni dom di Trieste.

L'evento si terra' 12 luglio 2022 alle ore 19:00 a Isola, Largo di spina, Ljubljanska 38.

Vi prenderanno parte Andrej Jelačin, Rok Matek, Rok Ličen, Ana Zupan, Renata Vidič, Žanin Čopi, Petra Vidrih e Drago Mislej - Mef.

Sceneggiatura e regia: Renata Vidič

Recital v počastitev 102. obletnice požiga  Narodnega doma v Trstu