Pomoč gasilcem na Krasu in glasovanje za najlepši kraj

»Upanje je lahko močna sila.

Morda v njem ni prave čarovnije, toda, ko veš, kaj to upanje je in ga držiš kot luč v sebi, se lahko zgodijo stvari, ki so skoraj kot čarovnija.«

Laini Taylor

V katastrofi nepojmljivih razsežnosti, ki je prizadela Goriški Kras, od roba Vipavske doline, čez Črne hribe do Tržaškega zaliva, v pretežni meri pa Občino Miren - Kostanjevica, je doslej pogorelo že preko 2.000 ha gozdnih površin, oljčnikov, njiv in gospodarskih poslopij.

HVALA, ker vztrajate in nas podpirate z mislimi in dejanji v nameri, da ta bes ognja ukrotimo.

Vabljeni, da pomagate našim vztrajnim gasilcem in gasilkam s prispevkom 5 Eur: GASILEC5 na 1919.

Več o tem na tej povezavi tukaj.

Glasujte za Pomnik miru na Cerju

V projektu Moja dežela - lepa in gostoljubna strokovna komisija Turistične zveze Slovenije ocenjuje urejenost slovenskih mest, krajev… Letos smo na natečaj prijavili Pomnik miru na Cerju, kot eno najlepših izletniških točk.

Destinacije, ki bodo prejele največ glasov, dobijo posebno priznanje za NAJ lepši - NAJ gostoljubnejši kraj po izboru ljudstva.

Vabimo vas, da nas v teh težkih trenutkih podprete in z vašim glasom usmerite dodatno pozornost na tragično dogajanje v naši občini.

Glasujete lahko do vključno 9. septembra 2022 na naslednji povezavi.

HVALA za vaš glas za Miren Kras!