PREDSTAVITEV PUBLIKACIJE "RAZREZAN SVET"

Predstavitev publikacije"RAZREZAN SVET" - Časopisa za kritiko znanosti, bo v torek 29.septembra ob 17.00uri v Narodnem domu v Trstu.

Na razpravi o izjemno aktualni problematiki rasizma in razdvojenosti bodo sodelovali

-dr.Mojca PAJNIK , dr.Jože PIRJEVEC , dr.Nikolaj JEFFS , dr.Veronika BAJT in dr. Egon PELIKAN.

Omizje bo vodil Erik VALENČIČ.

VABLJENI !!!!!

Društvo je bilo ustanovljeno 21. maja 1994 v Postojni. Društvo TIGR Primorske je rodoljubno društvo. Kot pove daljša različica imena, smo člani zavezani negovanju rodoljubnih tradicij, ki slonijo na izročilu TIGR-a. Prizadevamo si za čim večjo ozaveščenost javnosti o pomenu in vlogi antifašizma na Primorskem med obema vojnama in delovanju TIGR-a: o njegovi dejanski vlogi na Primorskem in njegovem prispevku za priključitev Primorske matični domovini.